سفارش تبلیغ
صبا ویژن

گرداب ... عذاب دردناک

پنج شنبه 87 اسفند 29 ساعت 1:59 صبح

up date 01:

جدول پخش مستند اعترافات محکومین در سیما
با توجه به در خواست ملت شریف ایران مبنی بر معرفی شبکه های انتشار محتوای ضد دین و مستهجن در اینترنت ، چند مستند تلوزیونی توسط مرکز جرائم سازمان یافته ، تهیه و پخش خواهد شد.
تا بحال یک برنامه 25 دقیقه ای از اعترافات متهمین از شبکه سوم سیما در ساعات 23:15 روز جمعه و 1:45 و 13 روز شنبه پخش شده است.
در همین راستا مستندی از اعترافات و نحوه فعالیت این متهمان در روز شنبه 1/1/88 ساعت 23 از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد
. گرداب
تصاویر مضلین 1 روی اینترنت گرداب

==================================================
up date 00 :

ساعاتی پیش بزرگترین شبکه
پورنو گرافی اشاعه دهنده فحشا
در فضای سایبر توسط متخصصان توانمند اطلاعات سپاه منهدم شد
++++++++++++++++++++++++++++++++

* باتوجه به گسترده بودن دامنه تخلفات و عملیات صورت گرفته تنها خلاصه ای از تخلفات آمده
*
اسامی تعدادی از افراد اعلام شده است / یکی از موارد جالب دستگیری افرادی در هند و کانادا میباشد که صریحا به آن اشاره شده(می دانیم حکم اشاعه فحشا چیست! پس چگونه این افراد در کشوری مانند کانادا دستگیر شده اند؟)
* همچنین کلیه سایت ها همزمان طی چند لحظه به سایت گرداب لینک شده اند و اکنون با رجوع به هر یک خواهید دید که به سایت گرداب وصل میشوند و این نشان از صحت قضیه هست
* این مورد هک نبوده زیرا عملیات همزمان روی این تعداد سایت (با سکورتی و امنیت بالا) و همچینین لینک شدن یکجا نشان از حرکت هماهنگ می دهد که در پی دستگیری سران اصلی انجام شده است
* این مطلب از دو خبرگزاری و سه سایت خبری و سایت اصلی گرداب جمع آوری شده و دارای منابع موثق است

* مطلب را تا انتها دنبال کنید

اطلاعیه شماره یک

باسمه تعالی
اطلاعیه شماره یک
انهدام تعدادی از شبکه های سازمان یافته ضد دینی و ضد فرهنگ و ارزشهای انقلاب اسلامی

به اطلاع ملت شریف و انقلابی ایران اسلامی می رساند، با عنایات خداوند متعال و توجهات خاصه حضرت ولیعصر عجل الله فرجه و تلاش شبانه روزی نیروهای اطلاعاتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تعدادی از شبکه های سازمان یافته ضد دینی و ضد "امنیت، فرهنگ و عفت عمومی" که به زبان فارسی در اینترنت فعالیت می کردند شناسایی و در یک سلسله عملیات پیچیده فنی-اطلاعاتی منهدم شدند.
بر اساس مستندات بدست آمده و اعترافات صریح عوامل اصلی شبکه هاکه مورد حمایت سرویس های امنیتی کشور های بیگانه قرار داشته اند، این افراد با طراحی و تشکیل شبکه های پیچیده و به قصد پیشبرد اهداف دشمن در قسمتی از پروژه براندازی نرم ، اقدام به راه اندازی تعدادی سایت ضد دینی، مستهجن و ضد انقلابی کرده و با ترفندهایی افراد فعال در این عرصه را شناسایی و با برقراری ارتباط به پشتیبانی فنی و مالی، خط دهی و هدایت آنان می پرداخته اند.
پیگیری پروژه های شومی با اهداف اهانت و تقدس زدایی از اعتقادات مذهبی، توهین به قرآن کریم و معصومینعلیهم السلام، ترویج انواع انحرافات بسیار عمیق اخلاقی فردی و خانوادگی، تبلیغ جهت فروش دختران ایرانی،شکستن حریم خصوصی افراد، فیلمبرداری مخفیانه و ترغیب کاربران ایرانی اینترنت به تولید محتوای مستهجن و ضد دینی از جمله فعالیت های این شبکه های سازمان یافته بوده است که بحمدالله با انجام عملیات رهگیری و شناسایی فنی و اطلاعاتی، عناصر اصلی و فعال در این شبکه ها که تعدادی از آن ها در خارج از کشور سکونت داشته اند، شناسایی، بازداشت و تحویل مقامات قضایی شدند.
اطلاعات تکمیلی در خصوص اهداف، نحوه فعالیت و افشای حمایت های صورت گرفته از این شبکه های سازمان یافته دراطلاعیه های بعدی و از طریق رسانه های عمومی به اطلاع ملت بیدار و نستوه ایران خواهد رسید.

وما النصر الا من عندا... العزیز
مرکز بررسی جرائم سازمان یافته
دایره جرائم سایبریشبکه مضلین 1
آریا دانشکار مدیر بزرگترین مجموعه از سایت‌های مستهجن فارسی‌زبان در اینترنت می‌باشد که نقش بسیار مهمی در تولید و ارائة محتوای مستهجن فارسی‌زبان (فیلم، عکس، داستان و...) و هدایت کاربران به سوی محتوای مستهجن ایرانی و خارجی دیگر سایت ها و محتوای ضد دینی و ضد انقلابی دارد.
آریا دانشکار مسئول راه اندازی و پشتیبانی فنی و مالی 41 سایت با موضوع مستهجن، مبتذل، لینک به سایت‌های ضدانقلابی، ضد دینی از جمله www.Freemannotes.com نوشته‌های یک مرد آزاد (ضددینی) www.shazde.com سایت مستهجن سرخ و سفید - شازده (ضداخلاقی و ضددینی) احمد باطبی (ضدامنیتی)، سفیدبرفی (ضداخلاقی)، www.aylar4u.com (ضداخلاقی) نام برد

کلیات اتهامات وی:

1/راه اندازی سلسله وار سایت های مستهجن فارسی زبان
2/حمایت و پشتیبانی فنی رایگان از سایت های مستهجن فارسی زبان
3/تشویق افراد فعال در مستهجن نویسی برای راه اندازی و مدیریت سایت مستهجن
4/تولید و انتشار محتوای مستهجن ایرانی و خارجی
5/حمایت و پشتیبانی فنی رایگان از سایت های ضد دینی و علیه نظام
6/اهانت به حضرت امام (ره) و رهبر معظم انقلاب و مسئولین نظام
7/دریافت تصاویر ضد دینی و تشویق کاربر برای تولید این تصاویر
8/انتشار آگهی فروش دختران کم سن و سال ایرانی در اینترنت
9/انتشار اولین کتاب داستان های مستهجن ایرانی با بیش از 600 صفحه متن در اینترنت
10/هدایت ترافیک کاربران اینترنتی به بیش از 250 سایت مستهجن خارجی
11/تهیه و فروش فیلم های مستهجن ایرانی به افراد و سایت های خارجی با عنوان فحشاء در ایران
12/ارتباط و همکاری با سایت های ضد انقلاب و معاند نظام
13/ارتباط با سفارت آمریکا در هند و ترکیه
14/راه اندازی طرح مبارزه با فیلترینگ جمهوری اسلامی ایران
15/راه اندازی شرکت هاستینگ و موسسات علمی و اعزام به خارج جهت ایجاد بستر و پوشش های لازم
16/ارتباط با سازمان مجاهدین خلق و حزب جوانان نیک وابسته به عناصر سلطه طلب

و...
شبکه مضلین 2
سایت های مورد نظر اقدام به ترویج انواع بی‌بندوباری‌های اخلاقی با هدف قبح‌زدایی از محرمات دینی، ترویج فساد در جامعه، سست کردن بنیان‌های اعتقادی و فروپاشی اساسی خانواده به جهت پیشبرد اهداف دشمن در عرصة ناتوی فرهنگی نموده است

* دستگیری متهم و سر شبکه اصلی سیاوش حسین خانی مدیر بزرگترین سایت مستهجن ضد دینی و ضد اخلاقی فارسی زبان با نام اصلی ایران سکس و با آدرس www.avizoon.com و پشتیبانی مالی و فنی www.xpersia.com و www.biaclip.net و www.shahvatsara.com ساکن کشور کانادا و مورد حمایت شرکت های آمریکایی اقدام به ترویج انواع بی‌بندوباری‌های اخلاقی با هدف قبح‌زدایی از محرمات دینی، ترویج فساد در جامعه، سست کردن بنیان‌های اعتقادی و فروپاشی اساسی خانواده به جهت پیشبرد اهداف دشمن در عرصة ناتوی فرهنگی نموده است.
در این مورد 25 نفر اصلی دستگیر شده اند که تعدادی ساکن خارج کشور بوده اند

و...

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
بازتاب خبری گسترده

توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام شد: انهدام چندین شبکه سازمان یافته ضددینی و ضدفرهنگ
تهران - مرکز بررسی جرائم سازمان یافته سایبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد: با تلاش نیروهای اطلاعاتی سپاه، شماری از شبکه های سازمان یافته اینترنتی ضددینی و ضدفرهنگ، طی یک عملیات رهگیری هوشمندانه و دقیق، شناسایی و با دستگیری عناصر اصلی و فعال آنها، منهدم شد.
( ایرانا)

توسط نیروهای اطلاعاتی سپاه پاسداران صورت گرفت؛ انهدام تعدادی شبکه سازمان ‌یافته ضد دینی و ضد فرهنگی
نیروهای اطلاعاتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در یک سلسله عملیات پیچیده فنی ـ اطلاعاتی، تعدادی از شبکه‌های سازمان‌یافته ضد دینی، ضد فرهنگی و ضد ارزش‌های انقلاب اسلامی را منهدم کردند.
(خبر گزاری فارس)

اطلاعیه دایره جرایم سایبری مرکز بررسی جرایم سازمان‌یافته*
تعدادی از شبکه‌های اینترنتی سازمان‌یافته ضددینی، ضدامنیت و عفت عمومی منهدم شدند
ایسنا


انهدام شبکه های سازمان یافته ضد دینی
روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از انهدام شبکه‌های سازمان‌ یافته ضد دینی، فرهنگی و ارزش‌های انقلاب اسلامی خبر داد.
واحد مر کزی خبر

عیدی سپاه پاسداران به ملت ایران
تعدادی از شبکه های سازمان یافته ضد دینی و ضد "امنیت، فرهنگ و عفت عمومی" که به زبان فارسی در اینترنت فعالیت می کردند شناسایی و در یک سلسله عملیات پیچیده فنی-اطلاعاتی منهدم شدند. رجا نیوز

انهدام شماری شبکه سازمان ‌یافته ضد دینی و ضد فرهنگی شبکه خبر صدا سیما

انهدام تعدادی از سایت‏های سازمان‏یافته مستهجن ایرانی
افرادی که با اهداف اهانت و تقدس زدایی از اعتقادات مذهبی، توهین به قرآن کریم و معصومین(ع)، ترویج انواع انحرافات بسیار عمیق اخلاقی فردی و خانوادگی، تبلیغ فروش دختران ایرانی،شکستن حریم خصوصی افراد، فیلمبرداری مخفیانه و ترغیب کاربران ایرانی اینترنت به تولید محتوای مستهجن مشغول بودند با شناسایی فنی و اطلاعاتی، عناصر اصلی و فعال در این شبکه ها که تعدادی از آن ها در خارج از کشور سکونت داشته اند، شناسایی، بازداشت و تحویل مقامات قضایی شدند.
(تابناک)

انهدام شبکه فساد اینترنتی و دستگیری مدیران بزرگترین سایت های مستهجن فارسی
و ـ الف، با نام مستعار آریا دانشکار مدیر بزرگترین مجموعه از سایت‌های مستهجن فارسی‌ زبان در اینترنت می‌باشد که نقش بسیار مهمی در تولید و ارائه محتوای مستهجن فارسی‌زبان (فیلم، عکس، داستان و...)دارد. عصر ایران

عیدی سپاه به مردم شریف ایران
مبارزه با جرایم سازمان یافته در فضای سایبر
(بولتن نیوز)

انهدام سایت‏های سازمان ‏یافته مستهجن ایرانی
یگیری پروژه های شوم با هدف اهانت و تقدس زدایی از اعتقادات مذهبی، توهین به قرآن کریم و معصومی(ع)، ترویج انواع انحرافات عمیق اخلاقی فردی و خانوادگی، تبلیغ فروش دختران ایرانی،شکستن حریم خصوصی افراد، فیلمبرداری مخفیانه و ترغیب کاربران به تولید محتوای مستهجن و ضد دینی
(آینده)

" گرداب" با اطلاعیه ای مهم آمد
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن دستگیری تعدادی از اخلالگران در اینترنت و مسدود نمودن سایت های مستهجن و غیر اخلاقی و انتقال آنها بر روی سایتی به نام گرداب(www.gerdab.ir) اقدام نموده است.
(فردا)

سپاه پاسداران: انهدام بزرگترین شبکه فساد اینترنتی در کشور
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد که نیروهای اطلاعاتی سپاه طی یک سلسله عملیات فنی ـ اطلاعاتی، تعدادی از «شبکه‌های سازمان ‌یافته ضد دینی، ضد فرهنگی و ضد ارزش‌های انقلاب اسلامی» که مورد حمایت سرویس‌های اطلاعاتی غربی بوده و در راستای «براندازی نرم» فعالیت می‌کردند را منهدم کرده‌اند.
شهاب نیوز

یسکانیوز:چندین شبکه سازمان یافته ضددینی و ضدفرهنگ منهدم شد
هران - مرکز بررسی جرائم سازمان یافته سایبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد: با تلاش نیروهای اطلاعاتی سپاه، شماری از شبکه های سازمان یافته اینترنتی ضددینی و ضدفرهنگ، در عملیات رهگیری هوشمندانه و دقیق، شناسایی و با دستگیری عناصر اصلی و فعال آنها، منهدم شد.

جام جم آنلاین:انهدام شبکه های ضددینی و ضدفرهنگ
جام جم آنلاین: مرکز بررسی جرائم سازمان یافته سایبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد: با تلاش نیروهای اطلاعاتی سپاه، شماری از شبکه های سازمان یافته اینترنتی ضددینی و ضدفرهنگ، طی یک عملیات رهگیری هوشمندانه و دقیق، شناسایی و با دستگیری عناصر اصلی و فعال آنها، منهدم شد.

سپاه نیوز:فعالیت شبکه‌های سازمان‌یافته مخرب سایبری
به گزارش روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مرکز بررسی جرایم سازمان یافته سایبری سپاه در اطلاعیه دیگری اطلاعات جدیدی از تلاش ضد فرهنگی و ضد انقلابی شبکه های سازمان یافته اینترنتی که اخیرا با اقدام هوشمندانه و قاطع نیروهای اطلاعاتی سپاه شناسایی و منهدم گردید را ارایه کرد.

دیگر منابع خبری:

الف
خبرآنلاین
مدیانیوز
آرمان دیلی
تهران دیتا 
پایگاه اطلاع رسانی حزب اعتماد ملی
نیوز پرس
وبنا
سلام شیعه
 سایت خبری شفاف

شبکه های ضد نظام:

سپاه پاسداران "شبکه های براندازی اینترنتی را منهدم کرده" است
سپاه پاسداران با صدور اطلاعیه ای از بازداشت چندین نفر به اتهام تلاش برای براندازی با استفاده از امکانات اینترنتی خبر داده است
بی بی سی فارسی

سپاه پاسداران از «انهدام چندین شبکه اینترنتی ضد دینی» خبر داد رادیو فردا

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد:
انهدام چند «شبکه براندازی اینترنتی»
رادیو زمانه 


 
نیروهای اطلاعاتی سپاه پاسداران: انهدام بزرگ ترین شبکه فساد اینترنتی در کشور گویا نیوز

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
گرداب ... عذاب دردناک


نوشته شده توسط : مطلع

نظرات دیگران [ نظر]